AKÜ İş Birliği İle "Temel E-STEM Uygulamaları" Eğitimi Verildi (Prof. Dr. Nil DUBAN)
![AKÜ İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_06/07160500_Ekran_goruntusu_2021-06-07_151108.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında imzalanan "STEM Eğitiminde İş Birliği Protokolü" kapsamında ortaokul ve lise öğretmenlerimize yönelik "Temel E-STEM Eğitimleri", 07.06.2021 tarihinde, saat 15.00'te, Prof. Dr. Nil DUBAN tarafından verilen "Sorgulamaya Dayalı Öğrenme Yaklaşımı" eğitimi ile başladı. Eğitim sonunda Prof. Dr. Nil DUBAN Ar-Ge Birimine, eğitime katılan öğretmenlere, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ'a ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.