AKÜ İş Birliği İle Temel E-STEM Eğitimi Verildi (Dr. Öğrt. Üyesi Fatih ÖZDİNÇ)
![AKÜ İş Birliği İle Temel E-STEM Eğitimi Verildi (Dr. Öğrt. Üyesi Fatih ÖZDİNÇ)](/meb_iys_dosyalar/2021_03/16144851_Ekran_goruntusu_2021-03-15_200953.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında imzalanan "STEM Eğitiminde İş Birliği Protokolü" kapsamında geliştirilen "Okul Öncesinden Ortaöğretime E-STEM Uygulamaları" projemizin eğitimlerinden 4.'sü, 15/03/2021 tarihinde, saat: 20.00'da, Dr. Öğrt. Üyesi Fatih ÖZDİNÇ tarafından "STEM'de Kodlama-Robotik ve Bilgi İşlemsel Düşünme" konusunda verildi. Eğitim sonunda Dr. Öğrt. Üyesi Fatih ÖZDİNÇ İl Millî Eğitim Müdürü Metin YALÇIN ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ' a teşekkürlerini iletti.