AFYON İL MEM ARGE
AKÜ İş Birliği İle "STEM'de Kodlama-Robotik ve Bilgi İşlemsel Düşünme" Eğitimi Verildi (Dr. Fatih ÖZDİNÇ)
![AKÜ İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_04/12211853_Ekran_goruntusu_2021-04-09_201044.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında imzalanan "STEM Eğitiminde İş Birliği Protokolü" kapsamında, 09/04/2021 tarihinde, saat: 20.00'de, Dr. Öğrt. Üyesi Fatih ÖZDİNÇ tarafından "STEM'de Kodlama-Robotik ve Bilgi İşlemsel Düşünme" konusunda verildi. Eğitim sonunda Dr. Öğrt. Üyesi Fatih ÖZDİNÇ katılımcılara, Ar-Ge Birimine, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ'a ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.