AFYON İL MEM ARGE
AKÜ İş Birliği İle "STEM Uygulamalarında Girişimcilik" Eğitimi Verildi (Doç. Dr. Tuğba SELANİK AY)
![AKÜ İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_06/10191148_Ekran_goruntusu_2021-06-10_150552.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında imzalanan "STEM Eğitiminde İş Birliği Protokolü" kapsamında 10/06/2021 tarihinde, saat: 15.00'te, Doç. Dr. Tuğba SELANİK AY tarafından "Girişimcilik Becerisi ve STEM Uygulamalarında Girişimciliğin Rolü" eğitimi verildi. Eğitim sonunda Doç. Dr. Tuğba SELANİK katılımcılara, Ar-Ge Birimine, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ'a ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.