AFYON İL MEM ARGE
AKÜ İş Birliği İle "STEM Uygulamalarında Girişimcilik" Eğitimi Verildi (Doç. Dr. Tuğba SELANİK AY)
![AKÜ İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_04/08195236_Ekran_goruntusu_2021-04-08_191243.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında imzalanan "STEM Eğitiminde İş Birliği Protokolü" kapsamında 08/04/2021 tarihinde, saat: 19.00'da, Doç. Dr. Tuğba SELANİK AY tarafından "Girişimcilik Becerisi ve STEM Uygulamalarında Girişimciliğin Rolü" konusunda eğitim verildi. Eğitim sonunda Doç. Dr. Tuğba SELANİK katılımcılara, Ar-Ge Birimine, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ'a ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.