AFYON İL MEM ARGE
AKÜ İş Birliği İle "Sosyal Bilgilerin Toplumsal Gücü" Eğitimi Verildi (Doç. Dr. Tuğba SELANİK AY)
![AKÜ İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_03/28145653_Ekran_goruntusu_2021-03-26_202147.jpg)
Afyon Kocatepe Üniversitesi iş birliği ile öğretmen ve idarecilerimize, 26/03/2021 tarihinde, saat: 20.00'da, Doç. Dr. Tuğba SELANİK AY tarafından "Sosyal Bilgilerin Toplumsal Gücü" konulu eğitim verildi. Eğitim sonunda Doç. Dr. Tuğba SELANİK AY eğitimin hazırlanması ve sunumunda emeği geçen Ar-Ge Birimi çalışanlarına, katılımcılara, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ'a ve İl Millî Eğitim Müdürü Metin YALÇIN'a teşekkür etti.