AFYON İL MEM ARGE
AKÜ İş Birliği İle Sınıf Öğretmenlerimize Temel E-STEM Eğitimi Verildi (Doç. Dr. Bülent AYDOĞDU)
![AKÜ İş Birliği İle Sınıf Öğretmenlerimize Temel E-STEM Eğitimi Verildi (Doç. Dr. Bülent AYDOĞDU)](/meb_iys_dosyalar/2021_04/06210010_Ekran_goruntusu_2021-04-06_201148.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında imzalanan "STEM Eğitiminde İş Birliği Protokolü" kapsamında, ilimizde görevli sınıf öğretmenlerine, 06/04/2021 tarihinde saat: 20.00'da, Doç. Dr. Bülent AYDOĞDU tarafından "5E Öğrenme Halkasına Göre Ders Planlama" eğitimi gerçekleşti. Doç. Dr. Bülent AYDOĞDU eğitime katılan öğretmenlerimize, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ'a ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkürlerini iletti.