AKÜ İş Birliği İle Ortaokul ve Lise Öğretmenlerimize Temel E-STEM Eğitimleri Verilecektir
![AKÜ İş Birliği İle Ortaokul ve Lise Öğretmenlerimize Temel E-STEM Eğitimleri Verilecektir](/meb_iys_dosyalar/2021_05/26114645_WhatsApp_Image_2021-05-26_at_10.20.28_1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında imzalanan "STEM Eğitiminde İş Birliği" protokolü kapsamında ortaokul ve lise öğretmenlerimize 07.06.2021 - 15.06.2021 tarihleri arasında Eğitim Fakültesi Akademisyenleri tarafından 6 oturum (14 saatlik) teorik çevirimi içi "Temel E-STEM" Eğitimleri verilecektir. Katılmak isteyen öğretmenlerimizin 03.06.2021 tarihi mesai bitimine kadar http://meb.ai/eXzM01 adresinden veya eğitim afişindeki karekodu okutarak kayıt olmaları gerekmektedir. Kayıt olan ve eğitimlere katılan öğretmenlerimize katılım sertifikası verilecektir.