AFYON İL MEM ARGE
AKÜ İş Birliği İle "E-STEM ve Öğretim Programları" Eğitimi Verildi (Doç. Dr. Koray KASAPOĞLU)
![AKÜ İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_06/09230231_Ekran_goruntusu_2021-06-09_210616.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında imzalanan "STEM Eğitiminde İş Birliği Protokolü" kapsamında ortaokul ve lise öğretmenlerimize, 09.06.2021 tarihinde, saat: 21.00'de, Doç. Dr. Koray KASAPOĞLU tarafından "E-STEM Hakkında Genel Bilgilendirme ve Öğretim Programları" eğitimi verildi. Eğitim sonunda Doç. Dr. Koray KASAPOĞLU katılımcılara, Ar-Ge Birimine, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ'a ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.