AFYON İL MEM ARGE
AKÜ İş Birliği İle Çevrimiçi "Sosyal Bilgilerin Toplumsal Gücü" Eğitimi Verilecektir
![AKÜ İş Birliği İle Çevrimiçi](/meb_iys_dosyalar/2021_03/17152713_WhatsApp_Image_2021-03-16_at_00.31.59.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü "Çevrimiçi Öğretmen Atölyeleri" kapsamında, Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü'nden Doç. Dr. Tuğba SELANİK AY tarafından 26/03/2021 tarihinde, saat: 20.00'de, öğretmen ve idarecilerimize, "Sosyal Bilgilerin Toplumsal Gücü" konulu çevrimiçi eğitim verilecektir. Eğitime http://meb.ai/tUnxAB adresinden, afişteki karekodu okutarak veya Ar-Ge Birimimizin AfyonARGE03 instagram sayfasının profilindeki bağlantıdan kayıt olunabilir.