AFYON İL MEM ARGE
AKÜ İş Birliği İle "Açık Havada Öğrenme" Eğitimi Verildi
![AKÜ İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_03/26150740_Ekran_goruntusu_2021-03-25_200614.jpg)
Afyon Kocatepe Üniversitesi iş birliği ile Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Okulu Projesi-Öğretmen Eğitimleri Modülü etkinlikleri kapsamında, Prof. Dr. İjlal OCAK tarafından, Ar-Ge Birimimiz koordinesinde, 25/03/2021 tarihinde, saat: 20.00'da, öğretmen ve idarecilerimize, "Açık Havada Öğrenme" konusunda eğitim verildi. Eğitim sonunda Prof. Dr. İjlal OCAK, Ar-Ge Birimi çalışanlarına, katılımcılara ve İl Millî Eğitim Müdürü Metin YALÇIN'a teşekkür etti.