AKÜ İş Birliği İle "5E Öğrenme Modeli" Eğitimi Verildi (Doç. Dr. Bülent AYDOĞDU)
![AKÜ İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_06/08222133_Ekran_goruntusu_2021-06-08_210650.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında imzalanan "STEM Eğitiminde İş Birliği Protokolü" kapsamında, ilimizde görevli ortaokul ve lise öğretmenlerine, 08/06/2021 tarihinde, saat: 21.00'de, Doç. Dr. Bülent AYDOĞDU tarafından "5E Öğrenme Halkasına Göre Ders Planlama" eğitimi verildi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "STEM eğitimine çok önem veriyoruz. Bence sizler de bu eğitime katılan şanslı öğretmenlersiniz. Eğitimin sizlere ve öğrencilerimize yeni başarılar sağlamaya vesile olmasını dileyerek başta Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ'a, katılan öğretmenlerimize ve Ar-Ge Birimine teşekkür ederim." dedi.