AFYON İL MEM ARGE

AKİS Sistemi ve Ar-Ge Okulu Tanıtım Toplantısı Yapıldı (İlçeler)

AKİS Sistemi ve Ar-Ge Okulu Tanıtım Toplantısı Yapıldı (İlçeler)

Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü AKİS(Afyonkarahisar İzleme Sistemi) ve "Ar-Ge Okulu Projesi" sunumlarının gerçekleşmesi amacıyla İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN başkanlığında, İl Millî Eğitim Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katılımıyla 01.03.2021 Salı günü saat: 10.45'de, Afyon Lisesi'nde bir toplantı gerçekleşti.

Açılış konuşmasını İl Millî Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, il, ilçe ve okul stratejik planlarının takip edilmesi için oluşturulan "AKİS(Afyonkarahisar İzleme Sistemi)" ilimiz eğitim-öğretimini topyekün, sayılar ve yüzdeler üzerinden tümüyle ve çevrimiçi olarak takip etmeye ve Akreditasyon, Akademik Başarıyı Takip, Öğretmen Eğitimleri, Veli Eğitimleri ve E-STEM modüllerinden oluşan "Ar-Ge Okulu Projesi" ise öğretmen ve velilere verilecek eğitimler, öğrencilerin akademik başarılarının takip edilmesi ve okulların akreditasyon kriterlerine göre değerlendirilmesi ile ilimiz eğitimini tüm kesimleri ve tüm yönleri ile kapsamaktadır. Bu bağlamda AKİS sistemi ve Ar-Ge Okulu Projesi'nde görevli Ar-Ge Birimi çalışanlarına ve bu toplantıya katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum." dedi. 

02-03-202102-03-202102-03-202102-03-2021

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.