AFYON İL MEM ARGE

Afyonkarahisar e Twinning Çevrimiçi Toplantısı

Afyonkarahisar  e Twinning Çevrimiçi Toplantısı

Afyonkarahisar  "eTwinning" Çevrimiçi Toplantısı "eTwinning" koordinatörü Nuresfa KESKİN ve görevli öğretmenler; Sülümenli Ortaokulundan Mustafa DOĞAN, Bayraktepe İlkokundan Yasemin YILDIRIM, Hüseyin Sümer Ortaokulundan Mesude DÜZAĞAÇ 'ın katılımıyla gerçekleşti.

"eTwinning'in" en önemli unsurlarından biri; öğretmenler, öğrenciler, okullar, ebeveynler ve yerel yetkililer arasındaki işbirliğidir. eTwinning'te, öğretmenler birlikte çalışır ve öğrencileri için aktiviteler düzenlenler. Aktif bir roller vardır, etkileşimde bulunurlar, araştırma yaparlar, karar alırlar, birbirlerine saygı duyarlar ve 21. yüzyıl becerilerini öğrenirler.

İlimizde yüz yüze- uygulamalı yapılan eTwinning çalıştayları tüm dünyada görülen Corana Virüs nedeniyle ertelenmiştir. Öğretmenlere 21. Yy. becerileri kazanma fırsatı tanıyan eTwinning çalıştayları çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Bu çevrimiçi yapılacak olan çalıştay için tüm hazırlıklar yapılmış, çevrimiçi toplantılar ile çevrimiçi çalıştay uygulaması  gerçekleştirilmiştir. Nisan ilk haftası planlanan il genelini kapsayan büyük "Afyonkarahisar Çevrimiçi eTwinning Çalıştayı " organizasyonu çalışmaları devam etmektedir.

 

 

29-03-202029-03-202029-03-202029-03-2020

 

 

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.