AFYON İL MEM ARGE
Afyonkarahisar Belediyesi İş Birliği İle "Geri Dönüşüm Evde Başlıyor" Eğitimi Verildi
![Afyonkarahisar Belediyesi İş Birliği İle](/meb_iys_dosyalar/2021_04/12212134_Ekran_goruntusu_2021-04-11_193411.jpg)
Afyonkarahisar İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Okulu Projesi-Velî Eğitimleri Modülü etkinlikleri kapsamında, Afyonkarahisar Belediyesi Çevre Denetim Birim Sorumlusu Çevre Yüksek Mühendisi Nadide DEMİRBİLEK tarafından 11/04/2021 tarihinde, saat: 19:30'da, velî, öğretmen ve idarecilerimize, "Geri Dönüşüm Evde Başlıyor" konulu çevrimiçi eğitim verildi. Eğitim sonunda Nadide DEMİRBİLEK, katılımcılara, Ar-Ge Birimine ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.