AFYON İL MEM ARGE
AFBİLGE (Afyonkarahisar'da Bilimi Geliştirme) Projesi Kapsamında İlk Eğitimimiz Tamamlandı...
![AFBİLGE (Afyonkarahisar'da Bilimi Geliştirme) Projesi Kapsamında İlk Eğitimimiz Tamamlandı...](/meb_iys_dosyalar/2020_02/17140445_IMG-20200217-WA0013.jpg)
AFBİLGE (Afyonkarahisar'da Bilimi Geliştirme) Projesi kapsamında planlanan öğretmen eğitimlerinden ilki; 13-14-15-16 Şubat tarihlerinde Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş eğitimleri ile Çay ilçemizde Çay Şehit Ahmet Şahin MTAL Bilişim Teknolojileri Alanı ve Robotik Kodlama Atölyesi'nde tamamlanmıştır.