AFYON İL MEM ARGE

81 ÇALIKUŞU AFYONKARAHİSAR " e-Dergisi 2. Sayımız Yayımlandı...

81 ÇALIKUŞU AFYONKARAHİSAR

Milli Eğitim Bakanlığımızca ülkemizin 81 ilinde yapılan çalışmalar Bakanlığımız himayesinde İl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından E-dergi olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi olarak "81 Çalıkuşu Afyonkarahisar" adlı  e-dergiyi, il sınırlarımızın içinde gerçekleşen kültür ve eğitim temalı içerikleri Ocak  ayından itibaren iki ayda bir olacak şekilde yayımlamaya başladık.

 

Her biri, ilimiz özelinde dijital olarak yayımlanacak olan e-dergi ile öğrenci, veli, öğretmen ve dijital medya kullanan, yerel eğitim ve kültür haberlerini takip etmek isteyen her bireyin il düzeyinde oluşturulacak temalardan haberdar olması ve yapılan çalışmaları takip etmesi hedeflenmektedir. 81 Çalıkuşu Afyonkarahisar e-dergimizin Ocak-Şubat aylarını içeren eğitim kültür içerikli 2.sayısını siz kıymetli okuyucularımızla buluşturuyoruz.

 

Derginin linki için tıklayın..

 

https://drive.google.com/file/d/1US-AYCstzILeVIfpSMuFN2LVspP6IlGL/view

 https://online.fliphtml5.com/fgdpi/tqyv/

Selçuklu Mahallesi. Adnan KAHVECİ Caddesi. No24 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.