2023 Eğitim Vizyonu Kapsamında "Eğitimde Yeni Paradigmalar" Konulu Konferans
Milli Eğitim Bakanlığı ARGE, Kalite ve İzleme Daire Başkanımız Mehmet Baki ÖZTÜRK tarafından 31 Ekim Perşembe günü "2023 Eğitim Vizyonu Kapsamında "Eğitimde Yeni Paradigmalar" konulu konferans verildi.![2023 Eğitim Vizyonu Kapsamında](/meb_iys_dosyalar/2019_11/01170057_DSC_0233.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Afyonkarahisar Türkiye Gençlik Vakfı işbirliğinde, 31Ekim Perşembe günü saat 14:00'de Daire Başkanımız Sayın Mehmet Baki ÖZTÜRK tarafından, Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi'nde Okul Müdürlerimiz ve öğretmenlerimize yönelik olarak, 2023 Eğitim Vizyonu Kapsamında "Eğitimde Yeni Paradigmalar" konulu konferans verildi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra Şube Müdürlerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Türkiye Gençlik Vakfı Başkanı Yunus Emre KORKMAZ ve yaklaşık bin okul müdürü ile öğretmenimizin katıldığı konferans, son dakikasına kadar büyük beğeni ile takip edildi.